jozef@vsetkokautu.sk
+421 (0) 917 58 20 59 PO-PI 07:00-16:00

Rozšírenia a doplnky – BABY paket

BABY PAKET

AJ VY MÁTE V AUTE MALÉHO UMELCA? MÁME PRE VÁS RIEŠENIE – BABY PAKET: OCHRANA PRED OBKOPANÍM.


Charakteristika produktu
Pripravili sme pre Vás doplnkový produkt, ktorý predstavuje ideálne riešenie pre rodiny s malými deťmi. Autopoťahy pre deti ušetria množstvo času, ktoré by ste inak strávili čistením sedadiel.

Produkt Baby paket sa od klasických textilných autopoťahov líši použitými materiálmi na operadlách predných sedadiel.

Predná strana: originálna atestovaná autotextília
Zadná strana: automobilová syntetická koža LEATHER LOOK

Takto ušité autopoťahy kombinujú dobré vlastnosti oboch materiálov. Kvalitné textilné materiály Vám doprajú pohodlie aj počas dlhšej cesty. Vďaka použitiu automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK sa už nikdy nebudete musieť báť toho, že strávite dlhé hodiny čistením stôp po topánkach.

Ako získať Baby paket pre moje autopoťahy?
Baby paket si môžete objednať pre všetky textilné autopoťahy z kolekcie CLASSIC a RS DESIGN (autopoťahy pochádzajúce z ostatných kolekcii majú zadné časti operadiel vyrobené z materiálu LEATHER LOOK, čiže produkt BABY PAKET je v takomto prípade neopodstatnený). BABY PAKET je možné objednať len ako doplnkový produkt k textilným autopoťahom. Samostatne je nepredajný!

Cenník doplnkového produktu BABY PAKET
Doplnkový produkt MAD BABY PAKET Vám ponúkame za veľmi výhodných podmienok. MAD produkt s odolnou a ľahko čistiteľnou zadnou stranou operadiel môžete získať za 62 € s DPH na 2 sedadlá (cena MAD BABY PAKET sa pripočíta k cene Vašich poťahov).

error:
návrat hore