jozef@vsetkokautu.sk
+421 (0) 917 58 20 59 PO-PI 07:00-16:00

Často kladené otázky

Nenechajte sa oklamať nalešteným vzhľadom auta. NÍZKA CENA väčšinou súvisí so skrytými technickými vadami auta. PO KÚPE Vás v tomto prípade čakajú vysoké investície do opráv.
Základom je dobrý stav motora bez úniku oleja, tiež prevodovky, rozvodovky a diferenciálu rovnako bez úniku oleja, dobrý stav bŕzd, spojky (bez prešmykovania a hlučnosti), dobrý stav podvozku, pružín, ramien, silenblokov a bez korózie.

Zákazník je pre nás na prvom mieste a snažíme sa v maximálnej možnej miere vyhovieť jeho individuálnym požiadavkám. Spokojnosť každého nášho zákazníka je zrkadlom našej serióznej a spoľahlivej práce. Na dobrom mene našej firmy nám záleží a preto sa snažíme svojimi službami a servisom o spokojnosť každého nášho zákazníka.

S nami sa obávať nemusíte, pretože pre svoje auto cestujete spolu s nami a svoje financie máte neustále pod kontrolou. Auto kupujete priamo na seba a my Vám profesionálne pomôžeme so všetkým ostatným. Na želanie zákazníka vieme samozrejme zabezpečiť kúpu auta a dovoz aj bez jeho fyzickej prítomnosti.

Jedným z dôvodov je, že Nemecký trh s ojazdenými vozidlami je väčší ako u nás, čo zabezpečuje obrovský výber vozidiel. Výrazné pozitívum je, že Nemecké autá sú prevažne servisované v originál servisoch a majú kompletnú servisnú históriu (dôležité aj pre kontrolu stavu najazdených kilometrov). Kvalita Nemeckých ciest zabezpečuje priaznivejší technický stav aj pri starších ročníkoch áut. Povahou Nemeckého národa je viac starané aj o interiér vozidla a ten je skutočne zachovalý.

Cena našich služieb je vždy individuálna podľa toho či potrebujete len vybaviť doklady a úrady, alebo potrebujete odborníka pri kúpe auta, ktoré ste si vybrali, alebo potrebujete vyhľadať, kúpiť a doviezť auto. Kontaktujte nás a my Vám vypracujeme cenovú kalkuláciu.

Vždy s predajcom vyjednávame o cene a ešte sa nám nestalo, že by sa nám nepodarilo vyjednať žiadnu zľavu. Naša znalosť technického stavu, prostredia a trhu nám pri vyjednávaní o cene vysoko napomáha.

Každé vozidlo ešte pred kúpou pre Vás kompletne preveríme podľa jedinečného VIN čísla vo všetkých Európskych databázach. Až keď sa presvedčíme, že je všetko v poriadku, vozidlo pre Vás rezervujeme.

Pred kúpou auta vozidlo kompletne preveríme a to celú jeho servisnú históriu, ktorá vypovedá o priebežnom stave najazdených kilometrov. Stav najazdených kilometrov sa musí postupne zvyšovať. Dnes už je viacero zákonom daných prostriedkov ako vieme preveriť skutočný vývoj a stav najazdených kilometrov, pričom od 20.05.2018 je možné k vozidlu získať aj Výpis z registra prevádzkových záznamov vozidiel (ODO-Pass/ODO-Pass EU). Pokiaľ by ODO-Pass zobrazil náhle zníženie stavu najazdených kilometrov, môže sa jednať o manipuláciu s počítadlom prejdenej vzdialenosti.

ODO-Pass/ODO-Pass EU vieme získať na pracoviskách kontroly originality, pričom tento obsahuje skutočný stav kilometrov postupne v čase kedy boli zaznamenané (zo staníc STK a EK, autoservisov, od poisťovní, polície..), VIN číslo vozidla, značku vozidla a dátum prvého prihlásenia. Vytlačený je na špeciálnom papieri s ochrannými prvkami. ODO-Pass vlastní záznamy o najazdených kilometroch zo systému Registra prevádzkových záznamov vozidiel a ODO-Pass EU zhŕňa informácie o najazdených kilometroch z EUCARISU t.j. zo zahraničia.

error:
návrat hore