jozef@vsetkokautu.sk
+421 (0) 917 58 20 59 PO-PI 07:00-16:00

Kolekcie autopoťahov

CLASSIC

Textilné a polokožené autopoťahy – Autopoťahy z kolekcie CLASSIC sú ideálne pre vodičov, ktorí chcú ochrániť pôvodné čalúnenie svojho auta pred poveternostnými vplyvmi a opotrebovaním vznikajúcim pri každodennom používaní vozidla. Pre tých, ktorí upredňostňujú decentný, individuálny interiér svojho auta spojený s každodenným pohodlím pri používaní. Pri výrobe poťahov do auta je kladený veľký dôraz na detailné spracovanie strihov a použitie kvalitných atestovaných materiálov spĺňajúcich prísne podmienky. Detailný a zodpovedný prístup našich odborníkov s dlhoročnou praxou zaručuje milimetrovú presnosť spracovania autopoťahov MAD šitých na mieru pre všetky naše strihy.

V kolekcii CLASSIC si môžete vybrať STREDOVÝ MATERIÁL 1 z rôznych farieb CLASSIC autotextilu, ktorý sa používa aj v automobilovej prvovýrobe (pri výrobe pôvodného čalúnenia) a OKRAJOVÝ MATERIÁL 3 rovnako z rôznych farieb CLASSIC autotextilu, alebo hladkej automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK.

CENA od 65 EUR s DPH, pozrite si cenník

LEATHER LOOK

Autopoťahy zo syntetickej kože – Autopoťahy LEATHER LOOK tvoríme z hladkých a perforovaných materiálov Leather Look, čo je automobilová syntetická koža, ktorá svojimi vlastnosťami aj životnosťou prekonáva použitie pravej kože v automobilovom priemysle. Autopoťahy z automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK sú ideálnou voľbou pre motoristov, ktorí uprednostňujú kožené materiály. Pri výrobe je kladený veľký dôraz na detailné spracovanie strihov a použitie kvalitných atestovaných materiálov spĺňajúcich prísne podmienky. Detailný a zodpovedný prístup našich odborníkov s dlhoročnou praxou zaručuje milimetrovú presnosť spracovania autopoťahov MAD šitých na mieru pre všetky naše strihy.

V kolekcii LEATHER LOOK si môžete vybrať STREDOVÝ MATERIÁL 1 z rôznych farieb hladkej, alebo perforovanej automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK, STREDOVÝ MATERIÁL 2 z rôznych farieb hladkej, alebo perforovanej automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK a OKRAJOVÝ MATERIÁL 3 z rôznych farieb hladkej automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK.

CENA od 133 EUR s DPH, pozrite si cenník

ALCANTARA®

TOP materiálové prevedenie Alcantara® – Autopoťahy z kolekcie ALCANTARA® sú vyrobené z nášho najluxusnejšieho rovnomenného materiálu. Na dotyk je veľmi príjemný a pripomína semišovú resp. brúsenú kožu. S materiálmi ALCANTARA® sa môžete stretnúť pri pôvodnom čalúnení interiérov najluxusnejších výrobcov áut na svete, ako Lamborghini, Porsche, Maserati. Pri výrobe je kladený veľký dôraz na detailné spracovanie strihov a použitie kvalitných atestovaných materiálov spĺňajúcich prísne podmienky. Detailný a zodpovedný prístup našich odborníkov s dlhoročnou praxou zaručuje milimetrovú presnosť spracovania autopoťahov MAD šitých na mieru.

V kolekcii ALCANTARA® si môžete vybrať STREDOVÝ MATERIÁL 1 z rôznych farieb hladkého, alebo perforovaného rovnomenného materiálu semišovej resp. brúsenej kože ALCANTARA®, alebo ALCANTARA® IL (výrazné peeforovanie v tvare štvorcov cca 200 tisíc samostatných vzájomne prekrížených vlákien na 1cm² plochy), STREDOVÝ MATERIÁL 2 rovnako ako STREDOVÝ MATERIÁL 1 a OKRAJOVÝ MATERIÁL 3 z rôznych farieb hladkej automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK.

CENA od 183 EUR s DPH, pozrite si cenník

EXCLUSIVE

Exkluzívne štýlové autopoťahy – Luxusné autopoťahy z kolekcie EXCLUSIVE sú určené najmä do interiérov luxusných automobilov ako napríklad Mercedes, Audi, BMW a iné. Pre majiteľov vozidiel, ktorí hľadajú luxusné materiály s unikátnym prešívaním. V tomto prípade je možné si vybrať ktorýkoľvek z najkvalitnejších materiálov a nechať si ho prešiť ľubovoľnou farbou nite. Pri výrobe je kladený veľký dôraz na detailné spracovanie strihov a použitie kvalitných atestovaných materiálov spĺňajúcich prísne podmienky. Detailný a zodpovedný prístup našich odborníkov s dlhoročnou praxou zaručuje milimetrovú presnosť spracovania autopoťahov MAD šitých na mieru.

V kolekcii EXCLUSIVE si môžete vybrať STREDOVÝ MATERIÁL 1 z rôznych farieb prešívaného hladkého, alebo perforovaného rovnomenného materiálu semišovej resp. brúsenej kože ALCANTARA®, alebo z rôznych farieb prešívanej hladkej, alebo perforovanej automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK, STREDOVÝ MATERIÁL 2 z rôznych farieb neprešívaného hladkého, alebo perforovaného rovnomenného materiálu semišovej resp. brúsenej kože ALCANTARA®, alebo ALCANTARA® IL (výrazné perforovanie v tvare štvorcov cca 200 tisíc samostatných vzájomne prekrížených vlákien na 1cm² plochy) a OKRAJOVÝ MATERIÁL 3 z rôznych farieb hladkej automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK.

CENA od 245 EUR s DPH, pozrite si cenník

COBRA DESIGN

Elegantné luxusné autopoťahy – Elegantné luxusné autopoťahy z kvalitných materiálov, ktorých hlavným znakom je ručné prešívanie COBRA DESIGN. V tejto kolekcii si môžete vybrať rôzne kombinácie z perforovaného materiálu ALCANTARA® najluxusnejšieho rovnomenného materiálu pripomínajúceho brúsenú kožu, alebo z perforovaného materiálu LEATHER LOOK automobilovej syntetickej kože. Bezpečné používanie autopoťahov na sedadlách s bočným airbagom zaručuje MAD Airbag technológia. Naviac vaše autopoťahy z kolekcie COBRA DESIGN budú označené odznakom Individual Auto Design.

V kolekcii COBRA DESIGN si môžete vybrať STREDOVÝ MATERIÁL 1 perforovaného rovnomenného materiálu semišovej resp. brúsenej kože ALCANTARA®, alebo z rôznych farieb perforovanej automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK, STREDOVÝ MATERIÁL 2 z rôznych farieb hladkého, alebo perforovaného rovnomenného materiálu semišovej resp. brúsenej kože ALCANTARA®, alebo z rôznych farieb hladkej, alebo perforovanej automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK a OKRAJOVÝ MATERIÁL 3 z rôznych farieb hladkej automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK.

CENA od 280 EUR s DPH, pozrite si cenník

INDIVIDUAL

Vlastný individuálny dizajn – Autopoťahy INDIVIDUAL sú najvyššou radou autopoťahov. Autopoťahy INDIVIDUAL ponúkajú dizajn so širokými možnosťami úprav na mieru ako úpravy stredovej časti, okrajových častí a hlavových opierok. Odlíšte sa a upravte svoj interiér podľa vašich predstáv. Ak hľadáte luxusné materiály v spojení s individuálnym prispôsobením interiéru, toto je cesta pre vás. Autopoťahy INDIVIDUAL Vás zaručene odlíšia a pozdvihnú interiér Vášho auta na novú úroveň. Bezpečné používanie autopoťahov na sedadlách s bočným airbagom zaručuje MAD Airbag technológia. Naviac vaše autopoťahy z kolekcie INDIVIDUAL budú označené odznakom Individual Auto Design.

Kolekcia INDIVIDUAL disponuje širokými možnosťami úprav na mieru ako úpravy stredovej časti, okrajových častí a hlavových opierok. Úpravy sú individuálne podľa vášho želania a podľa našich možností ich splnenia. Preto aj cena a materiálové prevedenie je individuálne a kolekciu je možné objednať len po našom vzájomnom dohovore.

CENA INDIVIDUÁLNA, prosím kontaktujte nás

error:
návrat hore