jozef@vsetkokautu.sk
+421 (0) 917 58 20 59 PO-PI 07:00-16:00

Dovoz áut


Kupujete ojazdené auto? U nás ste na správnom mieste. Naše heslo znie „VŠETKO K AUTU“ s POHODLÍM A ODBORNOU ZÁRUKOU!

Vyskakuje na Vás množstvo ponúk a Vy neviete čo s nimi?

Na trhu je množstvo ojazdených áut a aj firiem, ktoré sa venujú ich predaju. Tiež nájdete množstvo firiem, ktoré ponúkajú zaručený dovoz ojazdeného auta.

A v čom sa od nich líšime my?

Naša sila spočíva v tom, že nám za skoro dve desaťročia rukami prešla snáď každá súčiastka rôznych značiek áut pri ich servisovaní.

Preto keď Vám ponúkame naše služby a pomoc pri kúpe a dovoze ojazdeného auta, ponúkame zároveň PRED KÚPOU kvalitnú, celkovú a odbornú technickú kontrolu auta. Kompletne zdiagnostikujeme vozidlo s výpisom prípadných závad všetkých riadiacich jednotiek vo vozidle.

Tým s nami nekupujete „naleštenú mačku vo vreci“, ale „spoľahlivé vozidlo bez skrytých závad“. S nami budete vedieť nielen o terajších, ale aj o budúcich investíciách.

AKO TO FUNGUJE?POTREBUJEM NÁJSŤ AUTO

Vyhľadáme pre Vás ojazdené auto podľa Vašich predstáv v rámci Slovenska, Čiech, Rakúska, alebo Nemecka a ponuky Vám predložíme.


POTREBUJEM KÚPIŤ A DOVIEZŤ NÁJDENÉ AUTO

Nájdené auto pre Vás preveríme, rezervujeme, spoločne s Vami vycestujeme, na mieste či už doma alebo v zahraničí kompletne preveríme technický stav vozidla, vybavíme všetky doklady a značky a vrátime sa spolu s Vami domov.
Po dovoze auta či už z tuzemska, alebo zahraničia pomôžeme s vybavením všetkých potrebných dokladov a úradov, alebo Vám poradíme ako si všetko môžete vybaviť sami.


POTREBUJEM PRI KÚPE ODBORNÍKA

Máte vybrané auto a máte záujem ho kúpiť, my s Vami pošleme technika aj s diagnostickým zariadením a ten vozidlo kompletne skontroluje po technickej stránke.


POTREBUJEM VYBAVIŤ DOKLADY

Vybavíme za Vás všetky doklady a úrady, Kúpno predajnú zmluvu, odhlásenie a prihlásenie auta, poistenie, kontrolu originality, STK a EK, úradné preklady dokladov a pod.

KONTAKTUJTE NÁS, pripravíme Vám cenovú kalkuláciu podľa Vami vybranej potreby.

ZDARMA Vám vieme sprostredkovať aj pomoc s financovaním.

Dopyt na dovoz auta:

Vaše meno *:

Telefón *:

Email *:

O aké vozidlo by ste mali záujem?

Značka *:

Model *:

Rok výroby vozidla (od-do):
od:   do: 

Typ paliva**:

Typ karosérie**:

Objem motora:

Typ prevodovky:

Max. počet najazdených kilometrov:

Max. cena

Z akej krajiny**:

Poznámka:

*povinné polia
**pre výber viacerých položiek stlačte 'ctrl'

error:
návrat hore