jozef@vsetkokautu.sk
+421 (0) 917 58 20 59 PO-PI 07:00-16:00

Náhradné diely

PONÚKAME VÁM ZA VÝHODNÉ CENY :


NÁHRADNÉ DIELY
Pre všetky opravy sme schopní zabezpečiť NÁHRADNÉ DIELY z vlastnej predajne kde držíme skladom diely mnohých výrobcov a v rôznych cenových reláciách, alebo z centrálneho skladu, tak aby sme vyšli v ústrety každému zákazníkovi.

AKUMULÁTORY
Akumulátory, autobatérie značiek AKUMA a FIAMM pre všetky typy osobných a nákladných vozidiel, motocyklov, lodných batérií a batérií do elektrických áut a kolobežiek pre Vaše deti.

PNEUMATIKY A DISKY
Letné a zimné pneumatiky všetkých značiek a pre všetky typy osobnýh vozidiel, tiež oceľové a hlinníkové disky a to priamo od výrobcov.

TURBODÚCHADLÁ
Opravy resp. REPAS turbodúchadiel všetkých typov a rôznych značiek. Turbodúchadlá obtokové, s variabilnou geomeriou aj elektronickým riadením a tiež hybridné turbodúchadlá. Všetky repasované turbodúchadlá majú na novo zrepasovaný stred vrátane vyváženia. Na želanie zákazníka je možné zrepasovať turbodúchadlo s originálnym novým (nie repasovaným) stredom.

AUTOŽIAROVKYRôzne typy a značky halogénových a vláknových žiaroviek s rôznym výkonom svietenia (o 120% viac svetla), sady autožiaroviek (povinná výbava), tiež rôzne typy LED žiaroviek vysokej kvality.

ODPUDZOVAČE HLODAVCOV
Kvalitné ultrazvukové odpudzovače kún a hlodavcov, ktoré vysielajú ultrazvukové signály nepríjemné na posluch väčšiny hlodavcov v blízkosti zaparkovaných vozidiel. Odpudzovače pracujú na princípe generovania ultrazvukových / vysokofrekvenčných vĺn, prípadne vytvoria krátkodobý elektrický výboj cez kondenzátor. Odpudzovače sú charakterizované dosahom, frekvenciou a spôsobom inštalácie.

error:
návrat hore