jozef@vsetkokautu.sk
+421 (0) 917 58 20 59 PO-PI 07:00-16:00

Univerzálna montáž – Predné operadlo

Pozrite si tento podrobný návod na univerzálnu montáž Autopoťahov MAD. Naše autopoťahy MAD vyrobené na mieru nevyžadujú demontáž pôvodného čalúnenia sedadiel. Pri montáži autopoťahov na zadné sedadlá je nutná demontáž sedadiel z auta.

ÚVODPREDNÉ SEDADLOPREDNÉ OPERADLOPREDNÁ LAKŤOVÁ OPIERKAZADNÉ SEDADLOZADNÉ OPERADLOZADNÉ OPARADLO S LAKŤOVOU OPIERKOUZADNÁ LAKŤOVÁ OPIERKAHLAVOVÁ OPIERKA

Z predného operadla demontujeme hlavovú opierku.

Predné operadlá skontrolujeme podľa perokresby interiéru (všitá etiketa), oddelene vodičove a spolujazdcove operadlo.

UPOZORNENIE: autopoťahy s Airbagom v predných operadlách – z vnútornej strany autopoťahu je všitý airbagový štítok, ktorý je výstupom zaručujúcim vhodnosť autopoťahu pre operadlá s bočnými airbagmi.

UPOZORNENIE: Predné operadlo skontrolujeme, aby umiestnenie airbagovej etikety bolo na rovnakej strane pri operadle auta ako aj na operadle autopoťahu.

Natiahneme operadlo autopoťahu na operadlo auta.

Pri montáži operadla, prevlečieme otvor na operadle autopoťahu cez krúžok slúžiaci na vysúvanie bedrovej opierky, tento krúžok je pri niektorých modeloch možné aj demontovať a to vytiahnutím smerom od operadla.

Otvory na hlavové opierky podvlečieme pod plasty na vrchnej časti operadla.

Umelohmotnú lištu ohneme a prevlečieme cez medzeru medzi sedadlom a operadlom.

Po vyšpanovaní, umelohmotnú lištu uzavrieme. Uzavretie umelohmotnej lišty realizujeme zatlačením jednotlivých profilov do seba.

V spodnej časti po stranách operadla autopoťahu sú lišty na uzavretie boku operadla, tenšie umelohmotné lišty otočíme o 180 stupňov a zasunieme do proti kusu lišty.

error:
návrat hore