Ako mám očistiť autopoťahy MAD? Môžem ich prať?

Autopoťahy MAD v žiadnom prípade neodporúčame prať v práčke! Praním by mohlo dôjsť k trvalému znehodnoteniu autopoťahov. Všetko o údržbe a čistení :

STAROSTLIVOSŤ o materiál AUTOTEXTIL

Čistenie textilných autopoťahov je veľmi jednoduché. V prvom kroku pomocou kefky alebo utierky odstráňte prach a inú hrubú nečistotu z autopoťahov. Textilné materiály následne vyčistíte pomocou prípravkov určených na čistenie pôvodného čalúnenia vozidla (čistiaca pena, tekutina). Čistiaci prostriedok naneste na povrch autopoťahov, nechajte chvílu pôsobiť a následne autopoťahy očistite pomocou suchej a čistej utierky. Vyvarujte sa použitiu utierok s potlačou, ktorá môže na autopoťahoch zanechať stopy po atramente.

STAROSTLIVOSŤ o materiál LEATHER LOOK

Čistenie autopoťahov vyrobených z automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK je nenáročné a ušetrí vám čas, ktorý môže využiť efektívnejšie. Na čistenie automobilovej syntetickej kože LEATHER LOOK vám vystačí navlhčená utierka. Povrch autopoťahov dôkladne utrite, aby sa odstránili všetky nečistoty. Materiály LEATHER LOOK nevyžadujú žiadnu ďalšiu starostlivosť (nie je potrebné na ne aplikovať prípravky určené na ošetrenie kože).

STAROSTLIVOSŤ o materiál ALCANTARA®

Alcantara® patrí medzi najluxusnejšie materiály, ktoré sa v súčasnosti používajú pri výrobe originálnych čalúnení vozidiel. Tento materiál sa vyznačuje vysokou odolnosťou a nenáročnou starostlivosťou. Nasledujúci návod bol vytvorený na základe odporúčaní výrobcu (pôvodnú verziu nájdete na stránke Alcantara S.p.A.).